Раскошната Николина Пишек на календар за 2013 година

8 декември, 20120
nikolina
Најпосакуваната комбинација на мажите дефинитивно е добар автомобил и атрактивна жена, па календарот на магазинот “Auto Bild” за 2013 година го претставува токму овој спој: најдобрите автомобили во моментов и сексапилната Николина Пишек.

Читателите на “Auto Bild” магазинот во следните 12 месеци ќе можат да уживаат со дел од најдобрите автомобили во светот “придружени” од прекрасната водителка Николина Пишек.

Со оглед на тоа што Николина Пишек важи за една од најубавите жени на овие простори, несомнено е дека календарот ќе разубавува бројни канцеларии и домови на фановите на оваа атрактивна водителка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber