Расната Коко Т нема да ве разочара со најновата фотографија! :)))

8 февруари, 20120
7653

Славната сопруга на раперот и актерот Ајс Т, Коко Т, барем еднаш во неделата им го разубавува денот на нејзините фанови, бидејќи постира фотографии  од самата себе во провокативни пози.

Овој пат поранешната плејбој зајачица се фотографираше само во розеви танга гаќи и мрежа околу себе и повторно ги истакна бујните гради.

„Не ве заборавам“, напишала на твитер профилот каде и ја постирала фотографијата!

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber