Rayavadee – Неодоливо одмаралиште во Тајланд

9 мај, 20120
1

Комбинацијата од луксузот на хотелите со 5 ѕвезди и неверојатните природни пејзажи го прават Rayavadee, одмаралиште од соништата. Околните преубави планини, интересните шуми и плажите кои се долги и по неколку километри се само дел од карактеристиките на ова неверојатно одмаралиште кое се наоѓа во Тајланд. Погледнете ја оваа прекрасна идилична, тропска локација.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi