Ретро фотографии од дивиот Див Запад

3 февруари, 20120
wild-west10

За фановите на каубојците, ви претставуваме една интересна колекција на ретро фотографии од Дивиот Запад направени од фотографот Џон Грабил:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma