Ријана го тетовирала задникот и фотографијата – гордо ја објавила!

24 декември, 20120
rihanna

Да пеајчката сака марихуана, тоа е добро позната работа и таа воопшто не се труди тоа да го сокрие!

Ријана (24), одлучила љубовта кон “тревата” да ја покаже и преку лист марихуана на својот задник.

Со новата декорација одлучила и да се пофали на Твитер. Позирала во тесни бели панталони, со тоа што едната страна ја симнала за да го покаже задникот на која стои листот марихуана. Не се знае дали задникот го тетовирала или можеби станува збор само за фотошоп.

rihanna

‘Тежок живот’ напишала пејачката со фотографијата. Неодамна позирала на тераса со ‘џоинт’ во раката облечена во провокативен костим кој ги нагласува сите нејзини атрибути.

rihanna

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber