Ријана не престанува да провоцира: Носи сако, но дали носи нешто одоздола?

30 март, 20120
rihanna

Вели дека не е задволна од своето тело, а многу често ни го покажува спротивното.  Ријана за гостувањето во една емисија одбрала необична дневна комбинација.

Не изненадување на сите оние кои се најдоа пред студиото, прошетала само во сако, а се чини дека под него не носела ништо.

Но, ова не е прв пат, пред некој ден пејачката излегла од станот во маица, а под неа немало ништо.

Дали е време за стилист?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/