Ријана повторно провоцира: Се појави нова топлес фотографија!

9 мај, 20120
rihanna-topless

Ријана својата скоро гола фотографија ја објавила на Instagram, а ја фотографијата очигледно е од оние денови која го знимала албумот Rated R, што можеме да заклучиме по нејзината кратка коса, по откачениот стајлинг и нараквицата на која стои буквата Р, која тогаш и беше заштитен знак.

Сепак, се сомневаме дека на оваа слика ќе ги гледате накитот и фризурата!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi