Ријана шмркала кокаин од ќелава глава!

19 април, 20120
kokain-droga-rijana

Пејачката по настапот на калифорнискиот фестивал Coachella, на својот Твитер претставила фотографија на која се гледа бел прав кој ги истурила на келавата глава на еден маж, на кој му седела на рамениците.

Првиот дел на фестивалот кој се одржа овој викенд кога и Ријана настапувала, а потоа папараците ја снимиле како пуши сомнителна сролана цигара.

Под една од фотографиите напишала:”Спомените не се живи како што се луѓето”.

Илјадници фанови веднаш по објавената фотографија дискутирале за тоа дали на фотографијата таа консумира кокаин. Пејачката ниту потврдила ниту ги оспрувала, само одговорила: “Луда сум и не се преправам дека сум поинаква”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi