Rolls-Royce Ghost Six Senses

26 април, 20120
1

Koга станува збор за Rolls-Royse луѓето секогаш очекуваат нешто екслузивно и луксузно. Па така, Rolls-Royce си го одржа својт имиџ со новиот Rolls-Royce Ghost Six Senses кој ќе биде достапен во 2013, а беше претставен на овогодинешното авто шоу во Пекинг. Уживајте!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi