Се обложувам дека не знаевте за нејзините 214 тетоважи!

9 февруари, 20120
kristen-bell

Познатата актерка сите ги изненади со овие фотографии, но, дали е се така како што изгледа?

Кристен Бил е млада актерка која си поиграла со големите тату мајстори и покажала како би изгледала ако на себе има 214 тетоважи.

Кет Вон Ди, кралицата на тетоважите би и завидувала…

Се работи за снимањето на “Funny or Die”.

Колку е убедлива во сето тоа, погледнете на фотографиите.

Неверојатно е тоа што актерката поминала од 12 до 14 часа на ден, за да ги добие овие лажни тетоважи.

Како ви се допаѓа оваа трансформација?

http://www.youtube.com/watch?v=CTqrr3Vbd9E&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma