Сека претепа маж!:)

23 март, 20120
seka

Сека и Вељко се испотепаа по големата љубов, среќниот брак и изливот на емоции…

Сека Алексиќ се “празни” во теретана, а сега и нејзиниот дечко Вељко со неа вежбал и тоа – бокс. Знаеме дека Адријана Лима и Марко Јариќ сакаат да боксуваат, па еве и уште една двојка која одлично се снаоѓа во ринг. Пејачката се сликала додека се борела со маж, па фотките ги закачила со поздрав на Facebook.

Спортски поздрав пред почетокот на “мечот”, а потоа – борба!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber