Секакви луѓе постојат! Измислил супероружје во случај да го нападнат зомбија! :)))

4 јануари, 20120
Секакви луѓе постојат! Измислил супероружје во случај да го  нападнат зомбија! :)))

Мора да признаеме дека Јорг Справе мислел на сите детали доколку дојде во конфликт со зомбија…

Останува да видиме дали некогаш вистински ќе добие шанса да го тестира своето оружје…

httpv://www.youtube.com/watch?v=i240YgsA_rs

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber