Секс штрајк! Елитните проститутки во Шпанија одбиваат да работат!

29 март, 20120
158202

Елитните ескорт дами и проститутки во Шпанија одбиваат да им даваат сексуални услуги на банкарите се додека тие не одобрат кредити на сирмоашните луѓе.

Според зборовите на овие дами, протестот ќе трае се додека банкарските службеници не почнат да ги исполнуваат обврските кон општеството и не му помогнат на шпанскиот народ кој е во криза.

„Ние сме единствените кои можеме да извршиме вистински притисок во овој секстор. Штрајкуваме веќе три дена и мислиме дека нема долго да трае“, изјавила Ана МГ.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/