Секси мама Џесика Алба ја покажа скриената тетоважа!

3 април, 20120
FFN_IMAGE_8941061|FFN_SET_8940983

Холивудската актерка Џесика Алба уживала со сончевиот ден во паркот, каде играла со своите најмили, ќерките Хонор и Хевен.
Згодната мама ја покажала и својата тетоважа – мала машна на долниот дел од грбот.  Додека си играла со ќерката, верните папараци ја уловиле малата тетоважа, но и тангата.
Но, актерката не обрнала многу внимание на собраната толпа, туку го почекала сопругот Кеш Ворен и семејството заедно заминале на ручек.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi