Секси пејачката Ријана се пофали со нова тетоважа!

25 јануари, 20120
1

Таа на своето тело има многу тетоважи. Секоја наредна има некое “подлабоко значење” и е посветена на некој. Последната која ја направила на рацете е посветена на раперот Тупак..

Ријана истетовирала “Thug life” на своите прсти и веднаш се пофалила на своите пријатели преку  Twitter. Оваа тетоважа е посветена на раперот Тупак кој е убиен, а кој пејачката од Барбадос многу го почитува. Ријана за време на тетовирањето пиела пиво и позирала со тату-мајсторот и познатиот актер Дени Трех.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma