Сексот според формата на носот

27 јануари, 20120
s

Формата на носот го издава квалитетот на она што мажите го кријат во панталоните, објаснува францускиот сексолог Жан Белтрал. Имено носот може да покаже до колку силниот пол се справува под чаршафите.

Мажите со прчлесто носе можат да се пофалат со благ и мек карактер. Тие се склони да прават компромиси, но во кревет се срамежливи и често се подчинуваат на различните забрани и табуа. Не очекувајте од нив да превземат иницијатива.

За разлика од нив мажите со остар нос се арогантни по природа, а во кревет сакаат да доминираат. Во исто време се конзервативни и не ги прифаќаат со широко отворени раце смелите иновации.

Представниците на силниот пол со орлов нос се одмаздољубиви и љубоморни. Во сексот се темпераментни и не запираат пред ништо. Лошото е што една жена за нив не е доволна. Мажите со грбав нос се самовљубени, не прифаќаат туго мислење,а во спалната се склони кон садомазохизам.

Они мажи со правилен нос, успеваат максимално да ја задоволат жената во кревет и се прогласени за најдобри љубовници.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber