Семејни интимни моменти на Бијонсе и Џеј Зи!

24 ноември, 20120
beyonce

Иако е познато дека Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи љубоморно ги чуваат деталите од приватниот живот, пејачката одлучила обожавателите да ги почести со нова фотографија.

Оваа пријатна интимна фотографија сепак не покажува премногу. Малата Блу Ајви, која соодветно поради своето име носи сина облека токму како познатата мама, не гледа во апаратот.

Иако Бијонсе на овој начин не покажува премногу, со оваа фотографија одушевила милиони фанови кои подготвено очекуваат нови информации и фотографии од малата Блу која евидентно пораснала. Но покрај Бијонсе и Џеј Зи е на фотографија на која ја држи малата миленичка. Со семејните фотографии, Бијонсе и Џеј Зи објавиле и честитка по повод Денот на благодарноста.

Feeling thankful: Beyonce posted a picture of her cradling Baby Blue... with them both dressed in the hue to mark Thanksgiving

Gorgeous shot: Beyonce tweeted this snap of her husband Jay-Z and their daughter

Heartfelt message: Beyonce sent this shout out to her fans

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber