Шокантни детали за Бијонсе и нејзината бременост!

10 јануари, 20120
Beyonce & Jay-Z Have Lunch In Paris

Сопругот на популарната пејачка, во чест на својата неодамна родена ќеркичка Ајви Блу, објавил нова песна, а во неа открива детали кои го шокираа светот!

Потполно горд и понесен од татковството Џеј Зи  ја снимил песната “Glory” за малата Ајви Блу која дојде на свет пред неколку дена.

Но, она што е шокантно, се стиховите кои ги изговорил:

“Минатиот пат абортусот беше многу трагичен / Се плашевме дека ќе те изгубиме…”

Песната дури содржи и еден дел во кој се слуша плачот на Ајви Блу во моментот на нејзиното раѓање.

Гордиот татко преку стиховите покажал колку му значи неговата ќерка –“Се чувствувам неверојатно, зборовите неможат да го опишат тоа чивство, го обоив небото сино, мојата најголема креација си ти”…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber