Шокантно откритие: По еден месец во брак, дознала дека нејзиниот сопруг е силувач!

17 декември, 20120
braik

Била само еден месец во брак кога ‘бајката’ и се претворила во најлош кошмар. Нејзиниот сопруг е обвинет за силување на две жени, додека таа била на службен пат.

Шенон Морни била на службен пат и очекувала дека нејзините колеги во секој момент ќе дојдат за да одат заедно на појадок. Но, наместо колегите, на вратата се појавил полицаец кој и соопштил дека нејзиниот сопруг е уапсен.

Тие биле во брак едвај месец дена, а Шенон се радувала на враќањето дома, бидејќи сакала да му соопшти на сопругот дека е бремена.

Меѓутоа, нејзиниот сопруг бил обвинет за силување на две жени. Тие доаѓале во продавницата во која работел и потоа им се заканувал со нож и ги одвлекувал во магацинот каде сексуално ги злоставувал. Потоа врзани ги носел до дома каде што живеел со сопругата.

Кога слушнала што се случувало во нејзиното отсуство, од шок, абортирала.

Нејзиниот сопруг растел со неговата мајка која имала пореметување на личностите. За време на тинејџерските денови, тој се забавувал со постара жена. Еден ден таа му се заканила дека ќе каже на мајка му за нивната врска и тој во бес ја убил во тоалетот, удирајќи и ја главата од плочките. Поминал десет години во затвор и пуштен бил на условно на слобода.

img

Шенон знаела за тоа, но откако разговарала со неговиот надзорник и психолог била убедена дека станувало збор за несреќен случај. Сите го сакале нејзиниот сопруг во семејството, но никој не можел да претпостави дека ќе се случи вакво нешто.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit