Шокантно! Убивала за 1700 долари месечно!!!

8 мај, 20120
y78

Во Мексико била уапсена жена платен убиец, која била одговорна за 20 убиства. Меѓу убиените биле наркодилери од ривалската банда и еден полицаец.

Полицијата од Монтереј на северот од Мексико соопштила дека ја уапсила жената која била одговорна за 20 убиства, а која работела за наркокартел.

Мариа Хименес (26) добивала 1700 долари месечно за убиство. Таа била уапсена минатата недела и ги признала делата и други злочини.

Обвинителстово п ланира да ја обвини за убиства, кражба на автомобили и киднапирање.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi