Што бара овој автомобил во море?! :)))

5 јануари, 20120
Што бара овој автомобил во море?! :)))

Обидот на овој сопственик да го извлече скутерот од морето можеше да го чини многу скапо.

Гумите на овој автомобил повеќе сакаат асфалт, отколку песок, па затоа по неуспешното извелкување сепак мораше да помогне и третто возило.

httpv://www.youtube.com/watch?v=hGDQXNY3oi4

Виц:

Влегува сељак во луксузен ресторан и го прашува келнерот што има да понуди:

–   Денеска имаме кавијар.

–   Што е тоа јавијар, прашал сељакот.

–    Па тоа се јајца од риби.

–    Ааа, епа дај ми две на око.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber