Што и подари принцот на Кејт за роденден???

16 јануари, 20120
Prince_William_Kate_Middleton_398115538

Кралската двојка, којае во брак од април  минатата година во последно време се забележани со мало црно кученце- лабрадор, а слаткото миленичее подарок за 30 –тиот роденден на Кејт.

“Кученцето е неверојатно слатко. Војводата и Војвотката од Кембриџ веќе неколку пати се видени во прошетка со кученцето кое постојано се врка околу нив”, открива неименуван извор.

“Вилијам и Кејт постојано се намеано, особено кога кучето се обидува да ги фати”, додава изворот.

Двојката се големи обожаватели на кучиња и двајцата имале кучиња со кои израснале. Вилијам имал црн лабрадор.

Инаку, Кејт роденденот го прославила со тивка вечера со семејството и пријателите во Лондон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber