Што и се случи на Викторија Бекам?!?!

17 февруари, 20120
IspijenaVictorija

Иако секогаш е средена и дотерана од глава до пети, Викторија Бекам во последно време изгледа навистина “измачено”, па многумина се прашуваат дали е сè во ред со нејзиното здравје.

Славната личност последните неколку дена е дел од модните ревии во Њујорк, но наместо нејзиниот препознатлив гламурозен изглед, се што можеа фотографите да забележат е нејзината загрижувачки тенка фигура, исцрпено лице и големите темни кругови околу очите. Ние се надеваме дека наскоро ќе ја видиме Викторија многу поздрава и посвежа.

Инаку, Викторија сеуште не се откажува од носење на превисоки чевли, така што последните неколку дена ја гледаме во црни чевли на Лоубоутин кои се вообичаено за два броја поголеми, што визуелно уште повеќе го ослабува изгледот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber