Што мислите, колку луѓе ја “пратат” Цеца!

15 февруари, 20120
ceca3

Фолк пејачката Цеца Ражњатовиќ е само 8 дена на Twitter, а веќе ја пратат преку 8.000 луѓе што е одлична цифра за некоја ѕвезда во регионот. Оваа е само почеток на дружењето на Цеца со фановите пред на 22 февруари, кога ќе излезе од домашен притвор.

Додека на некои наши ѕвезди им требаат месеци и години да дојдат до оваа бројка, за Цеца тоа не претставува проблем. Како што гледаме Цеца одлично се забавува на оваа мрежа и е во постојан контакт со сите нејзини фанови, што е најважно.

Така што помеѓу твитовите на Цеца можеме на најдеме корисни информации за концертите и останатите работи кои влијаат на Цеца.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber