Што продава Андреј Пејиќ на Twitter?

9 јануари, 20120
Andrej-pejic

Ова се дефинитивно неговите (или нејзините) пет минути! Андреј Пејиќ по целото светско внимание  и медиумска експонираност која медиумите му ја приредуваат и самиот си прави одличен маркетинг.

Андреј Пејиќ ги повикал сите фанови да купат маица со неговиот лик кој е прикриен со женски бакнежи и чини 38 долари, а и бројот е ограничен, има само 50 парчиња.

-Оваа маица е креирана од мојот омилен фотограф Жан Пол Пејетрус и се надевам дека ќе уживате во моето лице на вашето тело. Купете ја и направете ја мамичка горда, објавил Андреј на Twitter.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber