Што слета во Франција?

5 јануари, 20120
0127007.48

Корисникот WTFflow успеал да сними настан кој го оставил без текст и за кој не знае што да мисли. Имено, снимил како на едно поле слетуваат две непознати летала.

Видеото настанало додека ја снимал реката и селото во близина на Орлеанс, Франција. Во еден момент приметил две летала кои се подготвуваат да слетаат.

Неидентификуваните летата немале никакви светла и биле во триаголен облик, а според зборовите на сведоците, слетале во полето или во шумата.

Снимателот тврди и дека морал да си замине од местото, па не успеал да види дали и кога објектите ја напуштиле земјата, но одлучил да ја сподели снимката. Видеото можете да го погледнете овде:

httpv://www.youtube.com/watch?v=VB6HKIEpjwg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber