Си го истетовирал ликот на Андреј Пејиќ :)))

16 јануари, 20120
andrej pejik

Андреј Пејиќ, е миленик на светските модни дизајнери, а иако изгледа како жена многумина се прашуваат која е неговата сескуална ориентација, очигледно има и обожаватели помеѓу мажите.

Манекенот Андреј Пејиќ ужива во популарноста и максимално ги користи сите нејзизни предности. Па, така неодамна почна да заработува преку Twitter, а рекламира и машка и женска мода. Нормално дека има и од оние кои го осудуваат овој вид на изедначување на полови, но убавиот манекен има многу повеќе обожаватели ширум светот. Еден посетител на на еден моден портал објавил фотографија од својата нова тетоважа и ги прашал посетителите што мислат за неговата нова тетоважа.

Иако некои првично мислеле дека се работи за британската манекенка Лили Доналдсон, дечкото веднаш објаснил дека станува збор за Андреј Пејиќ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber