Си го истетовирал пасошот на грб?! Со кој памет…

15 јануари, 20120
pasos

Британецот Ричард Ештон од Лондон го истетовирал својот пасош на грбот, а кога сака да подигне пари од банка често на вработените им го покажува грбот од кој тие ги читаат податоците, но тоа најчесто го прави ако ги заборави личните документи.


Ештон вели дека сакал по нешто да се сеќава на својот пат до Австралија како и да направи нешто со што ќе ги истакне патриотските чувства. “Мојата девојка едно време мислеше дека си луд, но сега смета дека тоа е супер и навистина интересно. Инаку, луѓето кои ќе ја видат мојата тетоважа се смеjат”, вели Ештон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber