Сил ја извади бурмата и си ги налакира ноктите! Сега е спремен да напаѓа :))

16 февруари, 20120
-seal-no-ring-inf-1

Oткако во средината на јануари објавија дека се разведуваат по седум години брак, Хајди Клум и Сил забележани се дека сеуште ги носат бурмите. Сепак, пејачот “пресекол” и го извадил прстенот, а ги покажал и налакираните нокти…

Пејачот Сил во Сиднеј покажал дека ги следи модните трендови на кои прибегнаа многу познати личности – ги налакирал ноктите и тоа со жолт лак. Папараците го фотографирале поради ноктите, а потоа сфатиле дека неговите раце откриваат уште нешто – нема повеќе бурма!

Пејачот неодамна гостувал на една емисија, каде изјавил дека неможе да објасни зошто и по разводот сеуште го носи прстенот, а што го натерало да го тргне, засега не е познато.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma