Силувачот ја нашол на Фејсбук после 13 години! Језивоо! :(((

7 февруари, 20120
6te

Една вечер 1997 година Емили Мекомбс се нашла во магацин во близина на нејзината куќа. Таму тројца мажи  ја принудиле на орален секс, а едниот од нив подоцна ја силувал. Емили тогаш имала само 14 години.

Години подоцна, сеќавањето на тој настан не избледело од нејзината глава. Денеска, уредник на блог за машко женските односи, 13 години по немилиот настан Емили добила покана за пријателство од човекот кој ја силувал на социјалната мрежа Фејсбук.

Иако, прво нешто што и дошло на памет било да го исклучи компјутерот и да побегне што подалеку, сепак девојката тоа не го направила. Разменила со него неколку пораки, разговарале за неважни работи, за полека да се приближат и за настаните кои се случиле во магацинот.

Разговарале саат време, а откако и понудил помош, таа му рекла дека е доволнно да се грижи за неговите ќерки и да не се повтори она што и го направил на неа.

На крајот девојката сепак не го прифатила неговото барање за пријателство на Фејсбук.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber