Скандал: Се појавија голи фотографии од поранешната Спајс девојка!

18 февруари, 20120
spice-girls-reunion

Џери Халивел, сега има 39 години и беше член на британската поп атракција, но малкумина се оние кои ќе поверуваат со што се занимавала пред да стане позната.

Позната како Џинџер Спајс, Џери Халивел секогаш била свесна за добриот изглед и ниаков проблем не и претставувало да се појави во мали крпчиња, кои повеќе откриваат отколку што покриваат, а за тоа може да се заблагодари на нејзината поранешна професија.

Верувале или не,пред да стане славна, Џери заработувала со позирање, и тоа гола! Така што соблекувањето, покажувањето на голото тело и атрибути никогаш не и било непознато.

Сега се појавија нови фотографии, кои се снимени во шума. Џери се обидела да одглуми заводлива нимфа, но сепак, тешко е да се каже дали испаднала секси или едноставно се “избрукала”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma