Скокнал од балкон за да и избега на полицијата

22 јануари, 20120
hotel

Осомничен за кражба на кредитни картички скокнал од балконот на хотелот за да и избега на полицијата.

Откако полицијата му влегла во траг на крадецот на кредитни картички, решила да го следи 30 годишниот осомничен за да го фати на дело.

Криминалецот изнајмил соба во Шератон хотелот во Калгари, Велика Британија, но откако полицијата му тропнала на врата тој скокнал од балконот од вториот кат за да избегне испрашување.

Скокајќи од висина од повеќе од осум метри, осомничениот се повредил, а од полицијата велат дека ќе му биде потребна хирушка интервенција.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber