Смешни цртежи од Начо Диаз

22 јануари, 20120
nacho-diaz-illustration-3

Начо Диаз е графички дизајнер и сликар од Шпанија. Познат е по неговите дизајни на маици, но тој ито така постира доста од својата работа на devianART каде има многу фанови. Погледнете дел од неговата работа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma