Со автомобил завршил на кров на куќа! :)))

6 јануари, 20120
Со автомобил завршил на кров на куќа! :)))

„Мислев дека е земјотрес, куќата се тресеше“, изјавила Џанел Рикс девојка која во собата била со сестричката кога на нејзината куќа во Калифорнија „слетал“ автомобил.

Наводно, еден крадец на автомобили го украл возилото и брзо возел, налетал на камен и после завршил на кровот.

За среќа никој не бил повреден:

httpv://www.youtube.com/watch?v=moquMDaROyk

Виц:

Двајца полицајци шетале по улица, едниот здогледува џоинт на патот и му вели на другиот

– мене стварно не ми е јасно како наркоманите си го ставаат ова во вена.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber