Со девојките правев “чуда” во кревет, но сепак повеќе сакам пениси!

9 февруари, 20120
snooki-wwe

Сноки признава дека е бисексуалка, а до тоа сознание дојде со многу експериментирање. На реалити ѕвездата момците сепак и се подраги, бидејќи повеќе и одговараат нивните гениталии.

Во реалити серијата ‘Jersey Shore’ се бакнувала со цимерката Ден Никол Кортис и најдобрата пријателка Рајдер. Никол Полизи (24) повеќе позната како Сноки признала дека е бисексуалка.

-Се сметам за бисексуалка. Со девојките правев сешто во кревет, но никогаш не би била со девојка, бидејќи сепак повеќе сакам пенис, вели Сноки и додава дека со ова сознание дошла преку експериментирање.

Реалити ѕвездата околу една година е во врска со Џони ЛаВалео.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma