Софија Вергара: Најдобро се забавуваат девојките со големи гради! :))

15 јануари, 20120
1

Софија Вергара и Елен Де Генерес се појавиле заедно во реклама за козматичката куќа CoverGirl, а потоа водителката одлучила да ја повика и во својата емисија.
За време на гостувањето дамите одлично се забавувале, а ја насмеале и публиката. Елен во еден момент ја запрашала расната бринета Софија, кој подобро се забавува плавушите или бринетите. Вергара била многу конкретна:
“Најдобро се забавуваат девојките со големи гради”, изјавила актерката.
Иако има веќе 40 години се уште изгледа одлично, а на линијата и убавината и завидуваат и многу помлади колешки.

http://www.youtube.com/watch?v=TEODm87nMqI&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=dYAzqdd4r-M&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber