Сораја ги покажа своите препони, а на своите фанови им даде до знаење…?!?!

11 јануари, 20120
naslovna

Ако некој знае добро да се забавува тогаш тоа е Сораја Вучелиќ, а кога ќе започне да ги покажува своите облини во припиен црвен фустан, не е чудо што нејзините обожаватели се обидуваат да го привлечат нејзиното внимание.

Додека се забавувааше во еден клуб во Белград со пријателите, од еден свој “обожавател“ доби букет црвени рози, но со оглед дека Сораја е во среќна љубовна врска, јасно му даде до знаење на испраќачот што таа мисли за овој гест.

Сораја преку слики кои ги објави на Фејсбук им покажа на сите како таа го доживува моментот кога некој сака да го привлече нејзиното внимание.

Додека Сораја газеше по ружите, на присутните им ги “сервираше“ своите препони и црвените гаќички!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber