Современата невеста според Mira Zwillinger

24 април, 20120
0

Израелската дизајнерка која живее и твори во Германија ја претстави својата свадбена колекција за пролет-лето 2012.

Оваа колекција свадбени креации е создадена за современата невеста со доза романтика. Исто така силен впечаток прават модерните елементи во оваа комбинација.

Лесните материјали и современата силуета се основната црта за оваа сезона.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber