Совршен дизајн на куќа во прекрасниот Бразил

23 март, 20120
1

Оваа прекрасна куќа е дизајнирана од бразилската компанија Nitsche Arquitetos. Главни елементи на овој прекрасен имот се дрвото и стаклото. Ваквиот дизајн овозможува прекрасен поглед на прекрасната динамична околина на Сао Франциско Ксавиер, место кое се наоѓа во Бразил. Совршенство!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber