Српската снаа, Андријана Лима собира поени?!:))

7 јануари, 20120
lima

Андриана Лима не остави без зборови со својата порака на Twittеr…
Како што знаете таа е во брак со кошаркарот Марко Јариќ, па му покажала нему, но и нам колку ја почитува нашата традиција. Андриајана Лима всушност на својот Twitter профил им честиташе на сите православни верници Божиќ…Но онака како што е редот..
-Христос се роди, напишала Андријана Лима.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber