Супер бабичката се врати!:)))

12 февруари, 20120
super-grandma40

Еден фотограф пронашол начин како да ја окупира и забавува својата баба со тоа што ја преоблекувал во супер-херој. 91 годишната бабата на Саша Голдбергер (Sacha Goldberger) Фредерика облечена во капче и прилепена облека перфектно се вклопува во алтер-егото на спер-херојката „Супер Мамика“. Овие двајца „одлепени“ се враќаат со нови епизоди на приказната за Мамика! Уживајте!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber