Суперлуксузна куќа во Токио со гаража со лифт

4 април, 20120
1

Погледнете ја оваа прекрасна куќа во Токио која е градена на основа на подземна гаража во која се сместени 9 супер автомобили. Куќата е дело на дизајнерот Такуа Тсучида, чии клиенти се фанатици за автомобили.  Убаво!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi