Супермоделот Хајди се соблекла, легнала и…уживала!

19 декември, 20120
hajdi klum

Хајди Клум објавила фотографија од одморот на тропските острови, каде одмарала во понеделникот.

Своето тело, 39-годишната убавица го изложила на сончевите зраци и со задоволство ппозирала топлес за фотографијата која ја наменила за обожавателите на социјалните мрежи.

Postcard from paradise! Heidi Klum unwinds on holiday in a secret location

“Атмосфера на островот”, напишала Хајди, оставајќи ја локацијата на својот одмор уште неоткриена. Водителката и поранешна манекенка ужива во секој момент од животот. По разводот со Сил друштво и прави новиот дечко, телогранителот Мартин, а со трите деца – Лени (8), Хенри (7), Јохан (5) и Лу (3), таа е вистинска среќничка кога ќе најде малку време и за себе.

Но, доколку мислите дека Хајди ќе го помине Божиќ во овој тропски рај, се лажете. Таа веќе најави дека Божиќ ќе го помине во Лос Анџелес иако сеуште не е познато дали децата ќе бидат со неа или со Сил, со кој беше во брак седум години.

Disney fun: Heidi with her children and boyfriend Martin Kristen last week

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber