Сурово! Го врзал синот со синџир и катанец за електричен столб! :(

2 април, 20120
jnio

Камбоџа – детето било врзано два часа. Кога го спасиле соседите, повикале полиција и бравар за да го ослбодат. Таткото кој го направил овој злочин е во бегство.

Sok Thoeun (40) од Камбоџа одлучил да го казни својот 13 годишен син, бидејќи многу седел во интернет кафето во училиштето. Со ланец и катанец го заврзал за електричен столб покрај еден пат.

Детето врзано седело два часа, се додека не го пронашле соседите. Веднаш била повикана полицијата и бравар за да може да го ослободат детето. Таткото е во бегство.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/