Swarovski пролет – лето 2012

30 април, 20120
3

Со големо задоволство ќе ви ја претставиме новата пролетно – летна колекција на Swarovski  за 2012 година. Разгледајте ја оваа впечатлива серија накит и станете дел од светот на кристалите, скапоцените камења и бисерите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi