Темните нокти тренд оваа есен

4 ноември, 20120
nokti

Лакот за нокти станува дел од основниот make up. Најновите трендови наложуваат средени, излакирани нокти во јаки тонови. До пред извесно време, во тренд беа бледи нијанси, и сјајни нокти. Оваа есен препорачуваме ноктите да Ви бидат налакирани со темни бои, зелена, сива, кафена, лилакова, бронзени, пурпурни, без разлика дали ќе бидат седефасти или мат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber