Тина од Хрватска е новата ѕвезда во порно индустријата!

23 април, 20120

Tina Blade е новата ѕвезда во порно индустрјата, а потекнува од Вараждин, Хрватска. Нејзиниот талент за ејакулација до четри метри го привлекло вниманието на сите порнографи.

Таа студира, но нејзината моментална професија е порно актерка. Се ќе дознаете за неа во видеото кое е во продолжение:

httpv://www.youtube.com/watch?v=Q1IjmwzL5rg

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi