Тоше Проески низ фотографии

25 јануари, 20120
hun80uy

Нашата прерано згасната ѕвезда Тоше со своите 26 години придонесе многу за обединување  на луѓето, хуманизмот, љубовта и позитивната енергија која ја ширеше. Загубата на нашиот Тоше беше споредена со онаа на Елвис Присли, загуба пред се на една неверојатна хумана личност, а потоа и на голем уметник и пејач.

Неколкуте фотографии од неговиот почеток, па до последниот концерт можете да ги видите во продолжение:

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber