Убав и едноставен дизајн на куќа во Мадрид

22 јануари, 20120
house-in-pozuelo-de-alarcon-a-cero-architects

Овој огромен имот се наоѓа на екслузивниот дел Pozuelo de Alarcon во Мадрид. Дело е на архитектонската компанија A-cero Arhitects. Преголемо, едноставно и убаво. Уживајте.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma