Убав стан кој секој би го посакал

19 април, 20120
2

Погледнете го овој преубав стан лоциран во Њујорк. Креативно искористен простор од страна на Digital Architecture. Браво!

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi